De kast is qua grootte prima geschikt om in te kweken. De temperatuur is wel vrij hoog, die zou je toch met 10° naar omlaag moeten krijgen.
Haze's bloeien lang dus zal je zeker de vochtigheid moeten in de gaten houden (ik denk niet dat je daar een oplossing voor kan vinden aangezien het buiten is) dus moet je je ogen goed openhouden voor toprot. Wat je wel kan doen is wat men noemt 'VERDUISTEREN'. Het houdt in dat je zelf je planten in een 12/12 cyclus gaat brengen door ze af te dekken van het zonlicht. Zo zijn ze vroeger klaar dan wanneer je dat niet zou doen.
Zaaien kan je eigenlijk al doen als je binnen mogelijkheden hebt tot voorgroeien. Zoniet dan wacht je daar best mee tot na 5mei of Ijsheiligen (iets in die aard) anders kan het nog te koud zijn. Hazes kunnen nogal in de hoogte schieten dus het is misschien geen slecht idee om te toppen, dat moet de tijd dan maar uitwijzen.
Greetzzz
Jona



Met citaat reageren


