Maak gratis een account aan en krijg toegang tot het volledige forum. Paswoord vergeten? klik hier om een nieuwe aan te vragen. Neem contact op indien u problemen ondervindt met inloggen of registreren.
Maak een account aan!
Ah haha ik begrijp het. Het lijkt inderdaad een beetje op wat ik heb, alleen bij mij is het puur het blad zelf, niet de steel zoals bij jou wel het geval was. Ik zal even een foto uploaden voor je.
Zijn weer een paar dagen verder.
Laatste tijd heel veel informatie zitten lezen over dieven/ontbladeren.
Blijf het een spannend onderdeel vinden maar uiteindelijk de moet verzameld en aan de slag gegaan.
Ik heb besloten 4 van de 12 planten te gaan ontbladeren, specifiek op plekken die het licht naar de onderste toppen blokkeren.
Zitten inderdaad flink wat kleine vertakkingen die te weinig licht lijken te vangen om goed te ontwikkelen.
Ik ga aan het einde van de rit kijken of het het ook waard was om dit te doen.
Planten zien er allemaal nog steeds gelukkig en gezond uit.
De eerste foto is ontbladerd, hopelijk is dit een beetje goed gegaan.
Planten zijn er goed uit.
Eentje begint echter heel licht wat verbrandspuntjes te vertonen, de rest heeft nergens last van.
Is tevens ook een plant die niet getopt is dus wellicht dat die wat minder voeding nodig heeft, zal het even de gaten houden.
De planten zijn nu ongeveer 50 cm groot en zijn denk ik gestopt met groeien in de hoogte.
Is het niet zo dat dit een beetje (te) klein is? Op veel afbeelding/video's lijken ze toch minimaal 80 cm te zijn?
Hoop gelezen afgelopen dagen over PPFD en van wat ik begrijp ligt de ideale output zo rond de 800/900 PPFD.
Alles daarboven lijk je een hoop stroom te verbruiken met relatief weinig returns.
Dit zou betekenen dat ik mijn lamp terug zou moeten dimmen naar ongeveer 500 watt en op 15 cm hoogte zou moeten hangen als ik de de outputs kijk.
Onderstaande afbeelding is van het vorige spydr PLUS model, de 2i heeft ongeveer 90 meer output dan de getallen die daar staan.
Graag jullie mening.
In de groeitent met cobs kijk ik naar wat de planten fijn vinden.
Eerst kies ik de minimale hoogte waarmee het hele kweekoppervlak belicht wordt, en dan dim ik de verlichting zodanig dat de planten het goed blijven doen.
Wat een mooi topic en mooie planten. Top. Je budget ligt wel een heeeeel stuk hoger dan dat van mij maar dit is wel een voorbeeld topic. Ik heb het gebookmarked. Hoe gaat het nu met je plantjes?
Thanks! Gewoon heel veel lezen en wat centjes aan de kant zetten zodat je niet hoeft te besparen op dingen die belangrijk zijn ( koolstoffilter, afzuiging, ventilatie etc. ) Je hebt ook goedkopere led verlichting maar over de kwaliteit schijnen mening nogal te verschillen.
Planten lijken het goed te maken. Twee planten zijn nog steeds paarsig, ik heb het idee dat dit komt door de ventilator.
Het is namelijk precies in de hoek waar de planten het meeste wind ontvangen.
Ik heb de ventilator wat meer naar achter geplaatst een aantal dagen geleden en het lijkt nu weg te trekken.
Er komt al een behoorlijke laag trichomen op bijna alle toppen/bladeren.
Ik kreeg het idee dat m'n planten qua volume wat achter leken te lopen op andere verslagen maar ze lijken de afgelopen dagen wat harder te gaan.
Thanks! Jij rekent dan vanaf de eerste bloeiverschijnselen denk ik?
Merk inderdaad dat sommige dagen tellen vanaf omzetten naar 12/12 en andere van de eerste bloeiharen?
Dat is idd heel verschillend. Is maar net wat je zelf wilt doen.
Ik wacht tot ik een pruikje zie, en dan ga ik tellen.
En aangezien ik niet echt fan ben van couch lock hak ik ze om wanneer ik 20/30% amber zie.
Heb ook nog een topic van Dj Short over oogsten enzo. Wel in het Engels, in dien je het intressant vind dan drop ik hem wel in de comments
Ik kom hier niet zo vaak meer, maar ik wil nog wel even het kweekverslag afsluiten.
Alle grote bladeren en alvast wat kleintjes aan het verwijderen, daarna komt het aan een klerenhangers te hangen.
Helaas heb ik vorige week ook 2 planten moet verwijderen vanwege toprot, komt omdat het te koud is geworden 's nachts.
Afijn, uiteindelijk nog 9 planten overgehouden die nu allemaal zijn opgehangen.
Heleboel geleerd van de eerste ronde, de volgende keer worden het Power Plants van DutchPassion met tweemaal de spydr 2i als verlichting.
Ben ook bezig met het aanleggen van een irrigatie systeem omdat ik in de laatste weken erg slecht bij de planten kon voor bewatering.
Ik heb werkelijk geen idee hoeveel hiervan af gaat komen, wat denken jullie?
Comment