Maak gratis een account aan en krijg toegang tot het volledige forum. Paswoord vergeten? klik hier om een nieuwe aan te vragen. Neem contact op indien u problemen ondervindt met inloggen of registreren.
Maak een account aan!
Wegens een overschot aan reacties zal ik nog maar eens een update plaatsen
Ze word wel wat geel maar niet echt om je zorgen over te maken denk ik
Verder geet het prima ze stinkt staat stijf van de kristallen en de toppen blijven maar bouwen.
Ey Knakker, ze is best gegroeid Die toppen staan er al smakelijk bij. Zou me ook niet zo druk maken om dat blad, de rest ziet er goed uit. Keep it up en je hebt straks een lekker rokertje
Vanaaf gaat ze om.
Ze heeft in totaal 14 weken op 12/12 gestaan.
Vorige week heb ik haar nog geklieft en dat is te zien ook toppen zijn in een week een stuk dikker geworden.
ziet er nie slecht uit...efkes beginners vraagje, die groene net of scrog,is dat om de takken wijder te hangen voor een optimaal lichtgeven van hoek en kant van de plant?
Je vangt zo optimaal je licht op. Je kan met iets minder planten een grotere oppervlakte 'bekleden'. Het is een veelgebruikte methode om bij moederplanten uiteindelijk stekken van te snijden. Er staat wel wat op het forum over Scroggen:
Comment