Mededeling
Collapse
No announcement yet.
Eerste kweekje
Collapse
Dit topic is gesloten.
X
X
-
Re: Eerste kweekje
Allereerst welkom.
Gezien je filter 2 jaar oud is en misschien gebruikt zou ik wel even opletten of deze nog wel zijn werk goed doet.
Gezien dat je afvoer via een rooster en neem aan dat deze buiten uit komt.
Wat voor plaat is er gebruikt om je vsa op vast te zetten,ziet er naar mijn inziens brandbaar uit?
Beste haal je morgen cocosspongepotjes of direct in de definitieve pot,lamp 24/0 totdat je zaadjes boven zijn en de lamp op 60 cm en daarna om de 2 uur 5 cm naar beneden en hierbij check je elke keer de temperatuur tussen de lamp en de plantjes.
In hoeveel liter ga je ze zetten?
Succes
-
Re: Eerste kweekje
Bedankt!
Hmm best dan toch een andere filter kopen voor de zekerheid.. doe ik dit direct of heb ik tijd tot de plantjes in bloei staan?
Mijn Vsa is vastgemaakt aan een houten plaat samen met een relais, zekering en sleutelcontact is dit een probleem mss?
Is het dan hetzelfde principe ontkiemen in cocosspoongepotjes of is het anders? Best laten ontkiemen in de definitieve pot zeker dit zal makkelijker zijn?
De potjes die ik heb meegekregen van de GS zijn 10l.
Sorry voor al de vragen :p
Gr
Comment
-
Re: Eerste kweekje
Ivm je filter dat kun je zelf even testen door te ruiken.
Die houten plaat is brandbaar,beter iets nemen wat niet brandbaar is ivm kortsluiting bv.
Haal 4 25 liter potten.
Proporgator en cocospongepotjes.
Propogator bij de action paar euries.
Spongepotjes tuincentrum rond de 7 euries per 40/50.
Na ontkiemen in de 25 liter potten.
Hoe de voeding van Atami werkt weet ik niet dus of je phmeter nodig hebt moet je even bekijken.
Comment
-
Re: Eerste kweekje
ze staan er al goed bij ! succes met je eerste kweek !
Dit bericht is samengevoegd wegens dubbelposting.IMG_2106.jpgLast edited by jooms88; 17 January 2015, 18:28.
Comment
-
Re: Eerste kweekje
Heej!
Kweekje is al over.. Heb ze aan een maat gegeven omdat er maar 2 meer over waren en omdat ik het een beetje elektriciteitsverspilling vond om mijn 400 watt lamp te laten branden voor 2 plantjes.. Mijn maat gaat ze proberen verder te laten groeien onder een terrariumlamp
Ondertussen heb ik wel alweer zaadjes ontvangen van bij barneys farm. Besteld en betaald: 5 blue cheese en 5 liberty haze en 3 chronic kush er gratis bij. Ontvangen: 10 zaadjes blue cheese, 5 liberty haze en 3 chronic kush. Efkes gewoon 8 zaadjes gratis bij gehad
hopelijk overleven er nu toch tenminste 6 :p..
Later meer! Gr
Comment
Comment