Hallo kwekers!![](https://www.jointjedraaien.nl/wietforum/core/images/smilies/smiley_joint2.GIF)
Ik ben rond 30 april 12 zaadjes ontvangen en er 10 ontkiemd en 2 direct in potten gedaan...er zijn er 9 van uitgekomen & daarvan waren er 6 vrouwelijke plantjes..dus dat is heel goed!![](https://www.jointjedraaien.nl/wietforum/core/images/smilies/icon_e_biggrin.gif)
Nu is mijn vraag blijven de toppen zo klein of worden ze nog groter, op internet staat dat je er 15 - 40 gram vanaf kunt halen..![](https://www.jointjedraaien.nl/wietforum/core/images/smilies/icon_twisted.gif)
Greeetz Sjoekie!![](https://www.jointjedraaien.nl/wietforum/core/images/smilies/icon_cool.gif)
ps: de fotos hieronder zijn op 19 mei gemaakt.
Ik ben rond 30 april 12 zaadjes ontvangen en er 10 ontkiemd en 2 direct in potten gedaan...er zijn er 9 van uitgekomen & daarvan waren er 6 vrouwelijke plantjes..dus dat is heel goed!
![](https://www.jointjedraaien.nl/wietforum/core/images/smilies/icon_e_biggrin.gif)
Nu is mijn vraag blijven de toppen zo klein of worden ze nog groter, op internet staat dat je er 15 - 40 gram vanaf kunt halen..
![](https://www.jointjedraaien.nl/wietforum/core/images/smilies/icon_twisted.gif)
Greeetz Sjoekie!
![](https://www.jointjedraaien.nl/wietforum/core/images/smilies/icon_cool.gif)
ps: de fotos hieronder zijn op 19 mei gemaakt.
Comment