Weet jij iets wat helemaal compleet is, geen aparte dingen hoef bij te kopen..?
Forum Top Ad MOBILE Smallest
Collapse
Mededeling
Collapse
No announcement yet.
First Time (Autoflower)
Collapse
X
-
Bij ieder compleet setje zit wel iets dat je gaat vervangen na 1 kweek.
Eventueel kun je een growshop ook gewoon bellen natuurlijk als je een onderdeel wil wisselen.
Je zou ook wat rond kunnen kijken op het forum, zien waar anderen in kweken, kijk wat het resultaat is.
Je hebt tijd genoeg, want midden in de zomer een binnenkweek beginnen valt niet mee met die hoge temperaturen.
Bovendien, kijk naar buiten, die lamp is beter dan een 400W en die is gratis 's zomers.
Als je hoogte genoeg hebt, zou ik bijvoorbeeld nooit een tentje van 180 kopen voor hps. (ok, voor 250W kan het wel)
Maar hoe kleiner de ruimte, hoe moeilijker het klimaat in de tent goed te houden is.
Er is zoveel aanbod, en ik heb nooit een complete set gekocht, dus ik kan je niks aanraden.
"even" iets zoeken zit er niet in, dat kost me een halve dag, haha...dat laat ik graag aan jou over, maar check dus de kweekverslagen enzo,
Check gewoon de hele binnenkweeksectieoveral staan handige tips en ervaringen.
Hoe is het met die Easy buds, zijn ze al boven ?
Comment
-
Comment
-
Ze zijn nog jong. Geef ze wat tijd om op krachten te komen. Ze hebben net een zware geboorte achter de rug.
Het is maar goed dat wij ons dat niet meer kunnen herinneren. Hoe we geboren werden. Dat lijkt me een enorm traumatische ervaring.
Chill, steek er eentje op en geniet van je kweekje, maak je niet te druk. Ze hebben lob blaadjes, nu mogen ze de eerste week gaan overleven.
Wanneer ze er bruin, geel, wit, lichtgroen, paars, geknakt etc. bij staan dan is er wel echt wat mis. Maar nu zien ze er normaal uit, die gaan wel recht staan komende dagen. Als je ze met rust laat. Pas alleen op dat ze niet verbranden/uitdrogen. Dat is het grootste risico met dit weer. Ga ze ook niet goedbedoeld te nat zetten nu. Hopelijk heb je wat aan dit tegenstrijdige advies.
-
-
Snelle vraag!!! IK zet ze lekker in de zon, en de blaadjes staan omhoog.. kunnen ze de zon al aan?You do not have permission to view this gallery.
This gallery has 1 photos.
Comment
-
Ziet er allemaal goed uit hoor Anthony!
Dat die lobblaadjes wat naar beneden hangen is volgens mij niet abnormaal, ze bevatten veel voedingsstoffen zodat de zaailing snel blad kan aanmaken om echt aan fotosynthese te doen
Die zijn nu ook al aangemaakt
Maak je geen zorgen, deze eerste weken kan er weinig misgaan zolang ze niet uitdroogt of verdrinkt, zoals hierboven ook staat van oa Belladonna en Ongeldig
Comment
-
Helaas, bij deze prachtige dame een webje gezien waar ze vanaf het stammetje was gewikkeld... en ik kijk onder het blad en zag een klein spinnetje.Ik heb de andere 2 direct apart gezet... vanaf dag 1 de sterkste en behoorlijke groei.. zo aftakelen en wat vergeeld overkomen.. Valt het nog te redden?You do not have permission to view this gallery.
This gallery has 1 photos.
Comment
-
Dat zal misschien een gewoon spinnetje geweest zijn, voor spint gaat webben moet er wel iets te webben zijn.
Meestal duurt dat wat langer. Tegen die tijd zit er wel een flinke kolonie in.
Spint is ook klein, nauwelijks zichtbaar. Het lijkt op een heeeel klein zandkorreltje, nauwelijks te onderscheiden.
Op de foto was het niet te zien.
Vergeling in dit stadium is meestal van teveel water.
Comment
Comment