..................
Mededeling
Collapse
No announcement yet.
Hennepkwekerij in huis van dode Nederlandse agent
Collapse
Dit topic is gesloten.
X
X
-
Re: Hennepkwekerij in huis van dode Nederlandse agent
er duikt dus een kannibalistische hennepvariant op die het specifiek op agenten voorzien heeft. Darwin krijgt van mij een biertje. Maar moet dan wel beloven voortaan van de paddestoelenthee af te blijven.
zware zaak, dieptriest natuurlijk. Maar waarom wiet nou weer zo prominent genoemd moet worden... hetzemakersSociety is like stew-if you don't keep it stirred up, you end up with a lot of scum on the top
-
Re: Hennepkwekerij in huis van dode Nederlandse agent
Ik stel voor dat de politie een grootschalig intern onderzoek gaat doen naar kwekende/blowende agenten, en dat ze daarmee doorgaan tot iedere agent een derdegraads-verhoor en een huiszoeking heeft gehad.
(Niet dat dat helpt, of dat ik een agent zijn jointje niet gun... maar als ze zichzelf onderzoeken laten ze ons tenminste met rust.)
Comment
-
Re: Hennepkwekerij in huis van dode Nederlandse agent
Als je elke agent laat pissen zal je zien dat Pa niet geheel ongelijk had; "Met tuig vang je tuig"
Toch blijft het een trieste zaak daar.
Het is natuurlijk onzin te denken dat 'dienders' (waren ze zich hier maar wat meer van bewust) beter zijn dan wie dan ook.
Al is er in de selectie van deze lieden wel een voorkeur voor Saksen. Die kunnen over het algemeen goed kruipen voor de vermeende macht.
Comment
-
Re: Hennepkwekerij in huis van dode Nederlandse agent
Dood echtpaar Kekerdom had geldproblemenHet dode echtpaar wat gisteren in het huis in het Gelderse Kekerdom werd gevonden, zat in de geldproblemen. Omroep Brabant onthult dat de 50-jarige man en de 47-jarige vrouw vorig jaar uit hun huis is gezet omdat ze de huur niet meer betaalden.
Volgens Omroep Brabant
Comment
-
Re: Hennepkwekerij in huis van dode Nederlandse agent
Deze dorpen (Millingen en Kekerdom) zijn niet zo gek ver hier vandaan. De 'rechercheur' in kwestie was vroeger hoofdagent hier in de regio. Ben benieuwd naar het ware verhaal.
Het schijnt dat de ex-vriendin en de (nieuwe) vriend heel hard naar het plaats delict zijn gereden een tijd voor het ongeval, waarbij zzij de deuren v/h huis gewoon open gelaten hebben. Dat doe je - naar mijn mening - alleen als je met enorme spoed ergens heen moet. Toen de 3 lijken gevonden waren, dacht ik dat het om een relationeel probleem ging, maar het snelle wegrijden van de ex-vriendin en haar nieuwe vriend doet me denken dat daar een tweede externe partij bij is geweest.. Wie weet horen we het nog.[B][URL="https://420shop.nl"][COLOR=#008000][B]420Shop.NL: uw head- & seedshop!
Comment
-
Re: Hennepkwekerij in huis van dode Nederlandse agent
Oorspronkelijk geplaatst door Blani View PostIk stel voor dat de politie een grootschalig intern onderzoek gaat doen naar kwekende/blowende agenten, en dat ze daarmee doorgaan tot iedere agent een derdegraads-verhoor en een huiszoeking heeft gehad.
(Niet dat dat helpt, of dat ik een agent zijn jointje niet gun... maar als ze zichzelf onderzoeken laten ze ons tenminste met rust.)
Comment
-
Re: Hennepkwekerij in huis van dode Nederlandse agent
Ik weet niet of iemand deze zaak nog gevolgd heeft, maar de politie heeft uitgegeven dat Petter (de agent) de dader is van deze daad. De vrouw en haar vriend hadden schotwonden in lichaam en hoofd, en de agent zelf alleen in het hoofd. Het moordwapen, Petter's dienstwapen, had naast zijn hand gelegen bij vondst van de lichamen.[B][URL="https://420shop.nl"][COLOR=#008000][B]420Shop.NL: uw head- & seedshop!
Comment
-
Re: Hennepkwekerij in huis van dode Nederlandse agent
Ooit las ik een interview met een producent van kant- en klare kweekkasten. De producent beweerde dat zelfs politieagenten en leraren deze kasten kochten om hun hypotheek te kunnen betalen. Ik geloofde hem aanvankelijk niet. Wellicht moet ik mijn standpunt herzien.
Comment
-
Re: Hennepkwekerij in huis van dode Nederlandse agent
Als je weet wat een degelijke kweekruimte per jaar op kan brengen, dan vind ik het niet gek dat zelfs agenten eraan beginnen. Ik heb er nooit aan getwijfeld dat ook leraren en agenten meedoen aan de achterdeurvoorziening. Al vind ik het een kwalijke zaak dat de AIVD deze agenten niet in de gaten houdt. Zodra iemand geldproblemen heeft, is het een slecht idee om diegene een dienstwapen + ammonutie mee naar huis te laten nemen. Het is bewezen dat mensen op zulke momenten impulsiever gaan handelen. Ongeacht zijn status, het risico is te groot. Dat blijkt maar weer! Ik vind een dubbele moord door een diender heftiger dan een ruzietje om drugs, om eerlijk te zijn.Een wijs man zei ooit: Als je iets niet kunt vinden over wiet kweken, dan wil je het blijkbaar niet graag genoeg weten.
Rommeltopic. Buiten2016. Buiten2015. Buiten2014.
Comment
-
Re: Hennepkwekerij in huis van dode Nederlandse agent
Een vuurwapen is volstrekt ongevaarlijk: alleen het mannetje dat het vuurwapen bezit kan gevaarlijk worden. Als militair droeg ik mijn pistool, een Browning FN 9 mm met gevuld magazijn in een schouderholster onder de linkeroksel. Mijn reserve magazijn zat in mijn linker borstzak. Behoudens op de schietbaan heb ik dit pistool 1 keer gebruikt toen ik een reehinde aanreed: ik heb het gewonde dier door haar kop geschoten en nadien met mijn peloton opgegeten. Ik zou hier hoopjes moeilijkheden door gekregen hebben als ik niet op de stormbaan op de Harskamp geen 10 stuks 9 mm patronen achterover zou hebben gedrukt. Ik kon de mijn patroonhouder dus aanvullen. Ongewenste schietincidenten kwamen hierdoor niet aan het daglicht. Terzijde: mijn manschappen en hulpkader hadden de Uzi als persoonlijk wapen. Zowel het Browning FN pistool als de Uzi gebruikten de zelfde 9 mm kraagminutie. Dus ik kon 10 schietincidenten (altijd onbenulligheden door per ongeluk doorladen en de trekker overhalen) onder het zand vegen.Last edited by Xtreme; 20 September 2012, 14:13.
Comment
Comment