Maak gratis een account aan en krijg toegang tot het volledige forum. Paswoord vergeten? klik hier om een nieuwe aan te vragen. Neem contact op indien u problemen ondervindt met inloggen of registreren.
Maak een account aan!
Hallo, de linkse plant komt 1 a 2 weken achter in bloei. Het is nu snachts al 4 graden. Zal dit wel lukken met zo'n kou? Of doe ik ze beter weg en misschien volgend jaar autoflowers?
You do not have permission to view this gallery.
This gallery has 1 photos.
Bovenstaande redenatie is er een waar ik met mijn hoofd niet bij kan
Als je op dit punt besluit om ze weg te doen terwijl je al tot hier gekomen bent dan ben je eigenlijk het kweken volgend jaar niet waard. Gewoon afmaken joh!
Ik bedoel het verder niet bot.
Weg doen?? Nee joh! Mijn planten staan ook letterlijk en figuurlijk de blauw(paars)bekken.
Je planten zien er prachtig, sterk en gezond uit.
Lekker laten afbloeien. Om de zoveel dagen checken op toprot en kijken naar je trichomen.
Als je geen zakloepje hebt, dan (zo deed ik het) kun je een foto maken van je toppen met je mobiel. Deze inzoomen en dan heb je een aardig beeld van je trichomen
Ik heb geen ervaring met jouw soort. Maar een paar weekjes lijkt me van wel. Afhankelijk van hey weer natuurlijk. 2 weken regen, kou en nattigheid doet de planten geen goed.
Deze zal het niet meer redden zeker? Heb ze terug gerecht en vast gebonden langs alle kanten maar als jullie denken ze beter weg te doen , dan doe ik het . Iemand raad?
You do not have permission to view this gallery.
This gallery has 1 photos.
Dat wordt wel heel erg lastig Roye, als er nog een gedeelte van de wortels vast zit zal er nog een gedeeltelijke sapstroom zijn. Maar welk deel van de plant nog gevoed gaat worden is koffiedik kijken. Het is onkruid dus kan een hoop hebben maar dit lijkt mij wel funest voor de plant. Je kan het een paar dagen aankijken dan zie je gauw genoeg of de plant het wel of niet redt.
Ik vind het overigens een rare plek om af te breken weet je zeker dat de wind dit heeft gedaan en niet een tweebenige rat?
Comment