Mededeling
Collapse
No announcement yet.
Royal Dwarf te vroeg in bloei
Collapse
X
-
Dwarf... iaw genetisch opgeslagen dat het nooit groot zal worden.
Weinig kwalitatief licht
En een voor de helft gevulde pot....
En misschien te weinig water?
Lijkt mij op het eerste gezicht een optelsom van factoren
Ze zijn wel heel donkergroen ook. Kan een teveel aan mest zijn of een tekort aan water.
Denk niet beide. Zie geen verdorring
Verder zien ze er echt niet slecht uit hoor. Probeer van onderaf nog wat aarde erbij te doen. Goede verse die heeft ook gelijk wat goede vochtigheid
Succes
-
Ik kweek al jaren white Dwarf ( auto) in een kist hoogte, lengte breedte 60-100-60 cm. met drie tornado lampen van 23w.
Opbrengst altijd het zelfde, 250 gr. nat en ongeveer 65 gr. droog met twee plantjes na ongeveer tien a elf weken.
Buiten dat je erg weinig zand in de potten hebt zie ik het probleem ook op meerdere punten die je via verslagen met LED maar eens goed moet lezen.
Zo te zien hebben ze te weinig wortel getrokken en te droog staan.
Gewoon afwachten ik verwacht hier niet veel meer van.
Om ze weg te gooien kan altijd nog, ben benieuwd na de oost hoeveel wortel het getrokken heeft.
Blijf je volgen............
Comment
-
Hallo ik en een maat zijn bezig met ons eerste plantje... zelf kennen we nog niet zo veel daarom dat we veel forums volgen gelukkig bestaan die nu de vraag is of onze plant vrouwelijk is wij dachten van wel maar toch zouden we graag het eens zeker willen weten Mvg BrendyYou do not have permission to view this gallery.
This gallery has 1 photos.
Comment
-
Ik denk dat je weegschaal stuk is. Als je er jaren over gedaan hebt, waar ben je dan mee bezig geweest om dat alles te optimaliseren? Er hangt geen reflector op die lampen en ze hangen met hun minst brede kant naar beneden. Het overgrote deel van het licht gaat gewoon naar links en naar rechts ipv naar beneden naar de planten.
Als dat de volledige plant is op die foto dan is dat max 10 gram. Wat je op mijn foto ziet was er 22. Snap niet eens dat we der over aan het discussieren zijn. Ik heb geen hekel aan liegen, maar het moet de moeite waard zijn om over te liegen.
You do not have permission to view this gallery.
This gallery has 1 photos.
Comment
-
QnQ, en Stemma ....
Te beginnen bij de eerstgenoemde,
QnQ, is zeker een positieve reactie van jou, ik ben de laatste die jou met prachtige verslagen negatief wil noemen hoor!
Ik zie jou ook als een grote jongen met een dot ervaring waar ik ''U'' tegen mag zeggen maar een kweekje op die afmeting
heb ik niet veel gelezen hier ( buiten een koelkast of vrieskist) Als er iemand behulpzaam is ben jij het wel!
Maar vijf gram mag duidelijk zijn dat er ietsje meer vanaf komt en buiten dat, heb ik het meer over de reacties die daarvoor
geplaatst worden zoals,, O Gij grote meester en dat ben ik niet! Ik heb dit door de loop van de jaren ( gedeeltelijk) bedacht
en ga hier geen veranderingen meer inbrengen. Werkt prima zo en mijn ''excuses'' voor het verkeert formuleren!
Stemma, ja droge topjes op een professionele weegschaal, dit is ongeveer 70% van de oogst op de foto.
Oververhit? Ik denk dat dat aan mijn oude camera ligt ik heb dat vaker gehoord, wel goed opgevallen van je!!
Ik probeer zo min mogelijk natuurlijke voeding te geven en zeker de eerste en de laatste drie weken niets meer.
Ik ben maar een kleine gebruiker die hier vier maanden voldoende aan heeft.....
En inderdaad, sommige toppen hangen naar beneden ( knakken en buigen ) maar in z'n kleine ruimte moet je kiezen of delen...........
Ps. Typen is niet mijn sterkste kant, kan inderdaad een beetje onduidelijk overkomen maar
wens jullie een aangenaam weekend toe!!!Last edited by Ipie; 25 March 2017, 13:38.
Comment
Comment